Hľadať

Výrobcovia

Odber noviniek

Overené našimi zákazníkmi

dobré ceny a férovýá prístup k zákazníkovi

Vladimír Rejholec, pred 6965 hodinami

prehladnost, dobry vyber, diskretnost

Veronika, pred 8115 hodinami

pekny tovar, dobre ceny, rychle dodanie

Adriana, pred 8264 hodinami

u Vas som našla čo som potrebovala prijatelná cena diskrétnosť perfektný popis tovaru

Thursday, pred 8449 hodinami

nákup priamo z domu, perfektný materiál, rýchle dodanie objednaného tovaru, som veľmi spokojná ;-), ďakujem

Mima, pred 8714 hodinami

Spodné prádlo pre moletky

 

Neustále trápenie sa pred zrkadlom, sťahovanie brucha a nariekanie nad vlastnou postavou často nebýva opodstatnené. Mnoho žien sa podceňuje. Možno je to spôsobené tým, že z každej strany na nás číhajú chudé ba niekedy priam vychrtlé modelky. Sme ovplyvnené mnohými médiami, každoročnými letnými ananásovými, ryžovými a všakovakými diétami.

Spodné prálo pre moletky 

Ak patríte do skupiny žien, ktoré nedisponujú mierami modelky ale skôr moletky nezúfajte! Aj na Vás sa pri výrobe spodného prádla vždy myslí.


Podprsenky

Základom správnej podprsenky pre moletku je správny výber veľkosti. Výber veľkosti vo všeobecnosti patrí medzi najväčšie problémy žien. O výbere správnej veľkosti podprsenky Vám napíšeme už onedlho. Podprsenky pre dámy s väčšími mierami sú často označované ako BIG, LARGE, alebo XXL. Podprsenky väčších rozmerov sú aspoň v spodnej časti vystužené. Dôležité sú aj primerane hrubé ramienka, aby sa hneď nevyťahali.


Nohavičky

Nenechajte sa odradiť ani obmedziť. Na trhu je nespočetné množstvo výrobcov, a tak zvádzajú boj o každého zákazníka. Práve vďaka tomu sa snažia rozšíriť svoje ponuky a nám môžu ponúknuť rôzne aj väčšie veľkosti nohavičiek, zvyčajne XXL, niekedy dokonca aj XXXL. Nehanbite sa a nekupujte si len klasické nohavičky. Vaše krivky môžu lepšie vyniknúť napríklad v dámskych boxerkách. Zakázané nie sú ani tangá.


Erotické prádlo

Ani v kategórii erotického prádla, v ktorej ukážete zrejme najviac zo svojho tela a zároveň robíte radosť svojmu partnerovi nie ste zanedbané. Ponuka XXL erotického prádla je bohatá, avšak oproti klasickej výrobe je mierne pozadu. Nehanbite sa za svoje kypré prsia, širšie boky, tomu Vášmu sa páčite taká, aká ste. Skúste ho teda potešiť a prekvapiť v ľahko erotickom komplete.


Ak sa teda Vaše miery pohybujú nad 110 cm v bokoch, čo sa uvádza ako dolná hranica veľkosti XXL, nezúfajte. Ponuka spodného prádla pre moletky je široká, dôležité je len vybrať si!

  • +1
  • Pin it